Carousel Image
Carousel Image
Carousel Image
Carousel Image

Hotel Blue Diamond Active SPA ****

Hotel Blue Diamond Active SPA to luksusowy hotel na mapie Podkarpacia, łączący relaks i biznes w designerską przestrzeń. 
Położony zaledwie 5 minut jazdy samochodem od lotniska w Jasionce i 10 minut od centrum Rzeszowa. Taka lokalizacja sprzyja zarówno organizacji imprez, spotkań biznesowych jak i rodzinnym wypadom za miasto.

W hotelu dla gości znajduje się nowoczesna strefa relaksu, która jest wyposażona w bardzo wiele atrakcyjnych elementów. Wśród nich można wymienić między innymi basen, a także odpowiednio wyposażoną siłownię. Z całą pewnością pobyt w hotelu będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które pragną odpocząć od codziennej rzeczywistości.
Do dyspozycji gości hotelowych oddana jest siłownia, na której można znaleźć liczny sprzęt do ćwiczeń. Goście hotelowi mogą w pełni korzystać również z kompleksu sportowo-rekreacyjnego, który znajduje się obok. Można tam znaleźć pływalnię, korty tenisowe, boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki, a nawet stadion piłkarski.
Hotel Blue Diamond Rzeszów wyposażony jest także w sporych rozmiarów basen, z którego może korzystać każdy. Można w nim znaleźć liczne atrakcje wodne. Na basenie można także znaleźć wbudowany drink bar.
W hotelu Blue Diamond Rzeszów można również skorzystać z miejsca takiego jak Gabinet Odnowy Biologicznej.

Adres: Nowa Wieś 414, 36-001 Trzebownisko

Kontakt:

Tel.: +48 17 77 22 66

E-mail: recepcja@bluediamondhotel.pl

Strona: www.bluediamondhotel.pl/

Nowa Wieś 414, 36-001 Trzebownisko

Carousel Image
Carousel Image